My Car
Business

System GPS do monitorowania flot My Car Business to najbardziej zaawansowana platforma na rynku. Składa się ona z urządzeń montowanych w pojazdach, które pozwalają na dokładny odczyt wartości takich jak: stan zużycia paliwa, trasa przejazdu, aktualna pozycja z dokładnością do kilku metrów, zaawansowany program do zarządzania kierowcami i optymalizacji użytkowania pojazdów oraz wiele innych niezbędnych funkcji m.in.: moduł alarmowania czy integracje z zewnętrznymi systemami. Wdrożenie systemu odbywa się przy stałej współpracy z naszymi serwisantami, którzy szkolą pracowników naszych Klientów oraz montują urządzenia w pojazdach w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo Klienci przez cały czas trwania umowy mogą liczyć na nasze doradztwo, w zakresie optymalizacji kosztów transportowych w ich przedsiębiorstwie.

My Car
Family

Obawiasz się o bezpieczeństwo najbliższych? System My Car Family jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Od momentu uruchomienia urządzenia będziesz wiedział, gdzie znajduje się Twoje dziecko czy inny członek rodziny. Nadajnik może zostać ukryty w sposób niewidoczny dla osoby posiadającej go. Dodatkowo do dyspozycji użytkownika jest aplikacja mobilna, w której można sprawdzić pozycję monitorowanego obiektu w czasie rzeczywistym.

My Car
OBD

Jeżeli prowadzisz mała firmę, ta wiedza z monitoringu GPS pomoże Ci zredukować koszty utrzymania Twoich aut, nawet do 30%. Czego dowiesz się konkretnie: Będziesz wiedział kto jeździł Twoim autem; zweryfikujesz trasy jakimi jeżdżą Twoje dzieci, współmałżonek czy pracownik; będziesz wiedział gdzie i jak często Twoje dziecko/pracownik przekracza dopuszczalna prędkość; będziesz mógł kontrolować koszty eksploatacji Twojego auta o wszystkich wykroczeniach; urządzenie MyCar OBD poinformuje Cie wysyłając Ci bezpłatną informacje SMS. Aby moc w pełni korzystać z systemu MyCar, wystarczy 1 dzień. Po zamontowaniu urządzenia będziesz mógł wreszcie spać spokojnie. Więcej informacji znajdziesz na www.mycar.tekom.pl.