Monitoring GPS dla maszyn budowlanych

W TEKOM oferujemy usługi monitoringu nie tylko dla pojazdów osobowych, busów i dużych samochodów ciężarowych. Nasi Klienci mogą cieszyć się usługą monitoringu pojazdów i maszyn pracujących na budowach. Choć wyżej wymieniona grupa, mogłaby się wydawać w tym kontekście nietypowa – wszak zwykle wykonują swoje zadania na stosunkowo niewielkim terenie danej inwestycji, nie poruszają się ze znaczącymi prędkościami, ich stała wizualizacja na mapie, choć konieczna, nie jest najważniejszym elementem systemu monitoringu.

Po co mi monitoring GPS w moich pojazdach i maszynach budowlanych?

System MyCar pomaga właścicielom pojazdów i maszyn budowalnych w dwóch obszarach:

Po pierwsze, korzystanie wpływa na optymalizację kosztów związanych z pracą parku maszynowego. Po drugie, pozwala na jak najbardziej efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów. System monitoringu MyCar dostarcza zarządcy floty maszyn przydatnych informacji:

gdzie pojazd się znajduje i czy ma włączony zapłon. Natomiast system czujników kontroluje czy maszyna rzeczywiście pracuje (np. czujnik pracy łyżki, lemiesza, itp.).
Wszystkie te informacje zarządca lub właściciel floty maszyn widzi w swoim smartfonie lub na komputerze w aplikacji MyCar!

Z MyCar maszyny są bezpieczne

Dzięki naszym niezawodnym rozwiązaniom, właściciel zyskuje informację na temat położenia na mapie dla każdego urządzenia. Jeśli dojdzie do kradzieży, szanse na znalezienie skradzionej maszyny znacznie wzrastają. Nawet jeśli złodzieje rozmontują urządzenie monitorujące, dysponujemy informacjami o miejscu i czasie ostatniego znanego punktu pobytu.

Przechodzimy do działania Zobacz porównanie abonamentów MyCar

Różne firmy to różne potrzeby. Dla Twojej wygody i z myślą o Twoich finansach udostępniamy dwa pakiety MyCar: Basic oraz Bussines.
Przejdź na stronę i zobacz porównanie pakietów. Możesz także od razu poprosić o kontakt z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.