feurecia

Specjalizujemy się w rozwiązaniach dedykowanych dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Skupiamy się na optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych poprzez digitalizację tych procesów. Digitalizacja polega na wyeliminowaniu czynników opóźniających przepływ informacji na rzecz procesów, które wykonywane są automatycznie i w czasie rzeczywistym . Wspierając procesy w przedsiębiorstwach minimalizujemy ryzyko związane z czynnikiem ludzkim. Nasze rozwiązania tworzone są wg standardów produkowania rozwiązań informatycznych. Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb Klienta stanowi cechę, która wyróżnia nasz system.
W naszym systemie można :

iconf-1Nadzorować plan produkcji

iconf-2Alarmować o problemach podczas produkcji

iconf-3Nadzorować proces załadunku pojazdów

iconf-4Wizualizować stany magazynowe

Przykład Dedykowanego Rozwiązania
Production Control

Production Control – jest nowoczesnym system, którego zadaniem jest wsparcie w zarządzaniu procesem produkcji i planowej realizacji zamówień klientów oraz zarządzanie stanami magazynowymi. System złożony jest z następujących, powiązanych ze sobą aplikacji (modułów): Production Control, Leveling Board, Alert System oraz Truck Preparation. Moduły dzielimy na: moduły zarządzające procesami logistycznymi i produkcyjnymi oraz moduły wyświetlające informacje (tylko do odczytu).

 • icon
  Zaawansowane
  wdrożenia

  Jak większość firm na rynku posiadamy swoją specjalizacje, są nią nietypowe i wymagające wdrożenia.

 • icon
  Współpraca
  na całym świecie

  Rynek usług programistycznych obejmuje szereg światowych technologii i rozwiązań , dlatego realizujemy wdrożenia dla zagranicznych klientów.

 • icon
  Światowe
  technologie

  Zadbaliśmy o to żeby nasz zespół był w stanie tworzyć rozwiązania oparte o każdą dostępną na świecie technologie.

 • icon
  Indywidualni
  Product managerowie

  Kiedy współpraca wymaga międzynarodowego teamu, posiadamy w zespole project managerów z doświadczeniem na rynkach zagranicznych.

 • icon
  Metodologia
  Prince 2

  Posiadamy certyfikaty Prince 2. To dzięki nim zawsze trzymamy się wypracowanych procesów programowania zgodnych z metodologią Prince 2.

 • icon
  Sukces
  wdrożenia

  Zadbaliśmy o profesjonalny zespół, dla którego sukces wdrożenia jest podstawą każdego wdrożenia.